O nas fot. Krzysztof Porębski

O stronie WislazKrakowa.pl

Nazywam się Wojciech Duś i pierwszy raz na meczu Wisły Kraków byłem tak dawno, że tego nie pamiętam.

Pierwszy mecz, który pamiętam, to spotkanie z Lechem Poznań w 1983 roku wygrane przez Wisłę Kraków 6-0. Lech Poznań w tamtym sezonie zdobył mistrzostwo Polski, ale wiadomo – najlepsza była Wisła Kraków.

Byłem w Katowicach 20 lat temu, gdy Maciej Żurawski strzelił pięć bramek w jednym meczu. Potwornie zmarzłem na meczu z Lazio, gdy tak niewiele brakowało. Łudziłem się na meczu z Realem Madryt i ekscytowałem na meczu z Barceloną (tym w Krakowie 3-4).

Stronę wislazkrakowa.pl powstała oczywiście z myślą o kibicach Wisły Kraków. Czym ma się różnić od innych zasłużonych i wiekowych wiślackich witryn oraz od oficjalnej strony klubowej, która przecież też jest znakomitym źródłem informacji o Białej Gwieździe. Lekkością i swobodą w doborze tematów. Zamiast info o obsadzie sędziowskiej na wislazkrakowa.pl raczej znajdziecie zdjęcie ładnej dziewczyny nowego piłkarza Wisły Kraków.

W tworzeniu witryny bardzo pomagają mi wiślacy Krzysztof Mrówka (✞)(widzianespodwawelu.pl) oraz Krzysztof Porębski (fotoporebski.pl).

Dumny członek Socios Wisła Kraków o numerze 3191.

Czytaj też Wiślaku

Zapisz się
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments