Aschraf El Mahdioui fot. Krzysztof Porębski

Aschraf El Mahdioui odejdzie z Wisły Kraków

Bardzo złą wiadomość dla kibiców Wisły Kraków przekazał trener Adrián Guľa.

Po meczu z Łudogorcem Razgrad Adrián Guľa przekazał informację na temat nieobecnych piłkarzy, jedna z nich dotyczy naszego najlepszego gracza, Aschrafa El Mahdiouiego.

Aschraf skończył kwarantannę, ale trzeba powiedzieć wprost, że istnieje możliwość, iż zostanie sprzedany. To zawodnik z wielkim potencjałem i jakością, co zostało zauważone – mówi trener Wisły Kraków Adrián Guľa. – Na tę chwilę czekamy na decyzję i na to, się wydarzy. Wpłynęła bardzo dobra oferta, więc jeśli wszystkie drogi się zejdą, to może zmienić barwy klubowe. Trzeba będzie to po prostu zaakceptować i znaleźć odpowiedniego zastępcę, nad czym w Wiśle już pracują tak, aby odpowiednio zapełnić tę lukę. Klub reaguje, jesteśmy aktywni i wierzę, że jeśli rzeczywiście dojdzie do transferu, to będziemy w stanie wyrównać – a nawet zadbać o jeszcze wyższy – poziom.

Dla kibiców Wisły Kraków jest to wiadomość bardzo zła. Aschraf El Mahdioui należy do piłkarzy wyjątkowych, na których grę patrzy się z przyjemnością. Szkoda, że mogliśmy go oglądać tylko pół roku. Oficjalna decyzja co prawda jeszcze nie zapadła, ale zapewne już Marokańczyka w Krakowie nie zobaczymy.

Mamy nadzieję, że ta “bardzo dobra oferta” to nie jest 650 tysięcy euro na jakie nie wiedzieć czemu Marokańczyk jest wyceniany na transfermarkt.

Podobno oferta “jest nie do odrzucenia” i przyszła z Arabii Saudyjskiej z klubu Al-Taawon.

Czytaj też Wiślaku

Transfery
Joseph Colley fot. Wisła Kraków
Transfery
Aschraf El Mahdioui fot. Wisła Kraków
Zapisz się
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments