Jerzy Brzęczek fot. Krzysztof Porębski

Czy Jerzy Brzęczek jest dobrym trenerem?

Po spotkaniu z Puszczą Niepołomice tytułowe pytanie zadaje sobie z pewnością coraz większa liczba kibiców Białej Gwiazdy.

Negatywną opinię napisać bardzo łatwo. Facebook i Twitter pełne są niepochlebnych opinii na temat umiejętności trenera Jerzego Brzęczka. Problem polega na tym, że nie są to już tylko steki wyzwisk anonimów, bo na te można nie zwracać uwagi. Coraz więcej tych słów krytyki ma sens i wyrażane jest przez osoby w środowisku wiślackim znane, których opinie są czytane i licznie komentowane.

Kibice powoli mają dość

Poniżej tylko kilka z nich:

Obawy wyrażane przez kibiców niestety mają podstawy. Po weekendzie Biała Gwiazda spadła na 4 pozycję, a w poniedziałek jeśli ŁKS osiągnie dobry wynik, spadniemy na 5. miejsce. Wisła Kraków traciła punkty z drużynami z miejsc: 17 (remis), 13 (przegrana), 9 (przegrana) oraz 3 (przegrana). Widać więc, że możemy stracić punkty nie tylko z drużynami teoretycznie silnymi, walczącymi o awans, ale też ze słabeuszami.

Kibic ma prawo oceniać trenera, kiedy mu się podoba. Zarząd powinien to robić oczywiście oceniając pewne etapy. Wydaje się, że po 17 meczach, w połowie sezonu, wypadałoby ocenić pracę Jerzego Brzęczka. Jeśli Wisła Kraków będzie na pozycji 1-2 to znaczy, że Jerzy Brzęczek jest dobrym trenerem. Jeśli będzie na miejscach 3-6 to znaczy, że Jerzy Brzęczek jest takim sobie trenerem i awans jest mocno zagrożony. Jeśli natomiast Wisła Kraków w połowie sezonu będzie poniżej 6 miejsca, oznacza to że trener jest beznadziejny i po prostu należy go zwolnić, bo nie awansuje on do Ekstraklasy i doprawdy nie ma już na co czekać.

Czy Jerzy Brzęczek jest dobrym trenerem?

Odpowiadając więc na tytułowe pytanie “Czy Jerzy Brzęczek jest dobrym trenerem?”. Na razie nie wiemy, ale po 17 kolejkach już będziemy wiedzieć.

Czytaj też Wiślaku

Wiślackie Newsy
Joseph Colley fot. Krzysztof Porębski
Wiślackie Newsy
Zapisz się
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Z największą liczbą głosów
Inline Feedbacks
View all comments
pabloo

Ja już wiem :/

pabloo

Tak, że tego… A nie mówiłem?