Resovia - Wisła Kraków 22.07.2022 fot. wislazkrakowa.pl

Nasz skład na mecz Wisły Kraków z Resovią

Wisła Kraków nie ma napastników, a teraz dodatkowo straciła dwóch kolejnych.

Kibice Wisły Kraków niecierpliwie wypatrują nowego napastnika, a tymczasem skład osobowy formacji ofensywnej właśnie został uszczuplony o kolejne dwie osoby. Luis Fernández i Marcin Bartoń z powodu urazów nie zagrają w meczu z Resovią. Nie są to (raczej) urazy groźne, więc piłkarze ci będą wkrótce do dyspozycji.

Trener Jerzy Brzęczek będzie natomiast mógł już skorzystać z Josepha Colleya i powracających po chorobie Konrada Gruszkowskiego oraz Mateusza Młyńskiego. W ramach sytuacji kryzysowej do rozgrywek zostali zgłoszeni Hubert Sobol oraz Dor Hugi. Ten ostatni jednak nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na piątkowy mecz.

Ponieważ nie ma Luisa Fernándeza w ataku postawimy na Michała Żyrę. Może przypomni sobie jak strzelał bramki w I lidze. Poza tym liczymy na występ Josepha Colleya oraz od pierwszych minut Momo Cissé i Michaëla Pereiry. Ciągle ciekawi jesteśmy Kamila Brody, a na lewej obronie chcielibyśmy zobaczyć młodego Jakub Niewiadomskiego.

Oto nasz skład na mecz Wisły Kraków z Resovią:

Kamil Broda – Jakub Niewiadomski (M), Joseph Colley, Igor Łasicki (K), Bartosz Jaroch – Ivan Borna Jelić Balta, Patryk Plewka, Kacper Duda (M), Momo Cissé, Michaël PereiraMichał Żyro.

GDZIE OGLĄDAĆ MECZ WISŁY KRAKÓW Z RESOVIĄ?

Mecz Wisły Kraków z Resovią 22 lipca 2022 roku można obejrzeć na antenie Polsat Sport. Wstęp do meczu rozpoczyna się o godzinie 20.20. W Internecie mecz można obejrzeć na stronie Polsatboxgo.pl.

Czytaj też Wiślaku

Wiślackie Newsy
Jerzy Brzęczek fot. Krzysztof Porębski
Zapisz się
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments