Jak oglądać za 1 euro mecze Wisły Kraków w Fortuna I Lidze z zagranicy fot. Polsat Box Go

Jak oglądać za 1 euro mecze Wisły Kraków z zagranicy

Kibice Wisły Kraków poza granicami Polski mogą oglądać mecze Białej Gwiazdy w Fortuna I Lidze w całkiem przystępnej cenie.

Telewizja Polsat, która ma prawa do pokazywania meczów o mistrzostwo Fortuna 1 Ligi właśnie zaprezentowała bardzo interesującą opcję dla kibiców Wisły Kraków, którzy przebywają za granicą. Jak wiadomo takich kibiców jest całkiem sporo, więc oferta z pewnością spotka się z zainteresowaniem.

Po pierwsze za pomocą polsatboxgo.pl można po prostu wykupić dostęp do konkretnego meczu. Wtedy zapłacimy 3 euro, czyli po dzisiejszym kursie 14,41 złotych.

Bardziej opłaca się jednak wykupić dostęp na miesiąc. W tej chwili miesięczny abonament na polastboxgo.pl kosztuje jedyne 6 euro. Jeśli wykupimy dostęp 16 lipca, przez meczem z Sandecją Nowy Sącz to w cenie zobaczymy jeszcze spotkania z Resovią (22 lipca), Arką Gdynia (30 lipca), Odrą Opole (6 sierpnia), GKS-em Katowice (10 sierpnia) oraz GKS-em Tychy (13 sierpnia), nawet jeśli mecz będzie w rozegramy w niedzielę (sprawdź terminarz Wisły Kraków) . Tym sposobem cena za jeden mecz Wisły Kraków wyniesie 1 euro (prawie pięć złotych).

Po wybraniu abonamentu na 30 dni należy następnie kliknąć opcję dostęp jednorazowy (żeby kolejny wykupić w dniu następnego meczu).

Na koniec już tylko standardowy wybór płatności i przez miesiąc możemy się delektować nie tylko meczami Wisła Kraków, ale także innych drużyn Fortuna I Ligi.

Zagranicznym kibicom Wisły Kraków życzymy żeby w meczu z Sandecją Nowy Sącz zobaczyli bramki strzelane przez naszego nowego napastnika.

Czytaj też Wiślaku

Wiślackie Newsy
Alon Turgeman fot. Wisła Kraków
Zapisz się
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Z największą liczbą głosów
Inline Feedbacks
View all comments
M. K.

Oferta dotyczy pakietu “fortuna 1 liga” dla osób z zagranicy. A jak uzyskać taki pakiet mieszkając w Polsce? Interesuje mnie jedynie piłka (a w zasadzie tylko mecze Wisły) więc pozostałe programy są zupełnie zbędne i wolałbym za nie nie płacić

Maq

Pomimo wyboru płatności przelewem pozostają tylko opcje płatności kartą, co za szajs