Wisła Kraków - Znicz Pruszków 07.10.23 fot. wislazkrakowa.pl

Kto zwolni trenera Sobolewskiego

Gramy dziś ze Zniczem Pruszków. Ponieważ gramy mecz na Reymonta mocno obawiam się o wynik tego spotkania.

Najpierw odpowiem na tytułowe pytanie. Trener Radosław Sobolewski zwolni się sam. Poniżej wypowiedź trenera Radosława Sobolewskiego z wczorajszej konferencji potwierdzająca, że szkoleniowiec Wisły Kraków nie potrafi reagować na wydarzenia boiskowe.

Dawida Olejarki nie było w planach

Nie potrafi na nie reagować, bo zamiast analizować to co dzieje się na boisku, patrzy na swój plan. Jeśli plan mówi, że Dawid Olejarka nie wejdzie na boisko to nie wejdzie, choćby Goku nadawał się do zmiany po 15 minutach meczu. Wszyscy oglądający mecz na stadionie i przed monitorami widzą, że Goku kompletnie nie dojechał na mecz. Wszyscy, tylko nie trener Wisły Kraków.

Wisła Kraków rozegrała 5 spotkań na swoim stadionie. Wygrała 1 mecz. Kibice Wisły Kraków liczą, że dziś wygra po raz drugi. Ja też, ale szczerze mówiąc nie jest to wiara niezachwiana. Pocieszające jest to, że Biała Gwiazda ma na koncie pięć meczów ligowych bez porażki, a Znicz Pruszków z ostatnich pięciu spotkań przegrał aż cztery.

W meczu ze Zniczem Pruszków nie mogą zagrać Michał Żyro (jest po operacji), Igor Łasicki (mięsień dwugłowy) oraz Vullnet Bash (przywodziciel). Dwaj ostatni powinni być do dyspozycji po przerwie na kadrę. David Juncà nadal pauzuje za czerwoną kartkę (jeszcze z Resovią nie zagra).

Skład na mecz Wisły Kraków ze Zniczem Pruszków

Oto mój skład na mecz Wisły Kraków ze Zniczem Pruszków:

Kamil Broda – Jakub Krzyżanowski (M), Alan Uryga (K), Joseph Colley, Bartosz Jaroch – Kacper Duda (M), Marc Carbó, Igor Sapała, Ángel BaenaJesús AlfaroÁngel Rodado.

Gdzie oglądać mecz Wisły Kraków ze Zniczem Pruszków?

Mecz Wisły Kraków ze Zniczem Pruszków 7 października 2023 roku można obejrzeć na antenie Polsat Sport Extra. Wstęp do meczu rozpoczyna się o godzinie 17.20. W Internecie mecz można obejrzeć na stronie Polsatboxgo.pl.

Wspieraj Wisłę Kraków

Aby wesprzeć Wisłę Kraków należy wykupić transmisję z pomocą tej strony.

Czytaj też Wiślaku

Wiślackie Newsy
Jakub Krzyżanowski fot. Krzysztof Porębski / www.fotoporebski.pl
Wiślackie Newsy
Ángel Rodado fot. Krzysztof Porębski / www.fotoporebski.pl
Zapisz się
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments