Wpis Prezesa Jarosława Królewskiego fot. X

Plaga kontuzji w Wiśle Kraków, będą jeszcze dwa transfery

Miki Villar dołączył do kontuzjowanych piłkarzy Wisły Kraków. Hiszpański pomocnik nabawił się urazu w meczu z GKS-em Tychy.

Po dwóch wiosennych kolejkach Fortuna I ligi w Wiśle Kraków kontuzjowanych jest już pięciu piłkarzy. Do kontuzjowanych wcześniej Davida Junki, Bartosza Talara, Patryka Gogóła i Kamila Brody dołączył teraz Miki Villar.

Hiszpański pomocnik jest po badaniach medycznych, które potwierdziły uszkodzenie mięśni uda. Rehabilitacja potrwa przynajmniej do marcowej przerwy reprezentacyjnej.

Przy tej okazji prezes Jarosław Królewski zapowiedział jeszcze dwa transfery. Jeden z nich to zapewne zapowiadany wcześniej Algierczyk Billal Omrani, o którym pisałem przed chwilą. Jest to napastnik, a kolejnym sprowadzonym graczem ma być pomocnik. Jak wynika z poniższej konwersacji jest to przekot grający w stylu Jamesa Igbekeme, nie jest to Hiszpan ani Polak, a komunikatu na temat transferu możemy się spodziewać całkiem szybko. Niecierpliwych uspokoję, że nazwiska nowych graczy Wisły Kraków poznany na pewno przed wtorkiem 27 lutego, bo w poniedziałek jest ostatni dzień okienka transferowego w Polsce.

Do Wisły Kraków w tym okienku trafiło już trzech graczy: albański skrzydłowy Dejvi Bregu, białoruski bramkarz Anton Czyczkan oraz młody defensywny pomocnik Karol Dziedzic.

Okładka: Wpis prezesa Jarosława Królewskiego fot. X

Czytaj też Wiślaku

Transfery
Billel Omrani fot. Instagram
Transfery
Billel Omrani fot. Bartek Ziółkowski/Wisła Kraków
Zapisz się
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments