Kogo chcą się pozbyć kibice Wisły Kraków fot. wislazkrakowa.pl

Tych piłkarzy kibice Wisły Kraków mogliby już nie oglądać

Wiadomo, że w Wiśle Kraków konieczne są zmiany. Kibice Białej Gwiazdy podpowiadają w tej sprawie trenerowi.

Kilka dni temu w artykule „Kogo odstrzeli Radosław Sobolewski” wraz z czytelnikami wislazkrakowa.pl zastanawialiśmy się, z usług których zawodników będzie chciał zrezygnować trener Białej Gwiazdy. W naszym głosowaniu wzięło udział ponad 444 fanów Wisły Kraków (do godziny 21.48, 16 listopada). Poniżej prezentujemy w formie graficznej wyniki ankiety. Im więcej głosów zebrał zawodnik tym mniej jego umiejętności cenione są przez fanów Białej Gwiazdy. Można było głosować nawet na 5 piłkarzy, dlatego liczba głosów jest znacznie większa od liczby głosujących.

Trudno dyskutować z wynikami głosowania, powiemy więc jedynie, że dziwi nas stosunkowo surowa ocena trzeciego bramkarza Wisły Kraków, Doriana Frątczaka. W końcu na tym polega rola trzeciego bramkarza, że siedzi na ławce.

Warto tez zwrócić uwagę, że wśród piłkarzy najbardziej cenionych przez kibiców Wisły Kraków znaleźli się permanentnie kontuzjowani Alan Uryga i Zdeněk Ondrášek.

Ankieta ta była zatytułowana „Kogo skreśli Radosław Sobolewski?”, ale pokazuje ona oczywiście także tych piłkarzy, którzy pod Wawelem są najbardziej cenieni. Zwycięstwo Luisa Fernándeza, który otrzymał tylko jeden negatywny głos (pewnie przez pomyłkę) nikogo nie może dziwić.

Czytaj też Wiślaku

Wiślackie Newsy
Radosław Sobolewski fot. Krzysztof Porębski
Wiślackie Newsy
World Cup Qatar 2022 fot. FIFA
Zapisz się
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments