Boris Moltenis fot. FCSM Officiel

Adi Mehremić out, Boris Moltenis in

Adi Mehremić odchodzi do Turcji, a na jego miejsce Wisła Kraków zatrudni prawdopodobnie 23-letniego Borisa Moltenisa z Francji.

Informacja o transferze Adiego Mehremicia do tureckiego Istanbulsporu pojawiła się w tureckich mediach, a przed chwilą potwierdził ją także nasz ulubiony krakowski znawca wiślackiej piłki Bartek Karcz.

Nie będziemy udawać wielkich fanów talentu Adiego Mehremicia, więc taki transfer – choć Wisła Kraków zapewne nie zarobi kokosów – możemy tylko pochwalić. Bośniak miał spory kontrakt, więc będzie to ulga dla budżetu. Joseph Colley powinien być za chwilę gotowy do gry, w razie plagi kontuzji mamy jeszcze Kacpra Skrobańskiego.

Poza tym na testach w Krakowie jest francuski prawonożny środkowy obrońca Boris Moltenis. Wyceniany na 300 tysięcy euro 23-latek ostatni sezon spędził w III lidze w ekipie US Boulogne. Zagrał w 27 meczach i strzelił dwie bramki. Wcześniej młody Francuz występował w II-ligowym FC Sochaux-Montbéliard. Poniżej filmik z Borisem Moltenisem w roli głównej, na którym mierzący 1,84 obrońca występuje z numerem 5.

Jakby dobrych wiadomości było za mało Wisła Kraków negocjuje także transfer hiszpańskiego pomocnika.

Boris Moltenis fot. FCSM Officiel

Czytaj też Wiślaku

Transfery
Milion Euro fot. Wisła Kraków
Wisła Kraków najbogatsza
Wiślackie Newsy
Władysław Nowak fot. Bartek Ziółkowski/Wisła Kraków
Zapisz się
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments