Stal Rzeszów - Wisła Kraków 30.08.2022 fot. wislazkrakowa.pl

Nasz skład na mecz Wisły Kraków ze Stalą Rzeszów

Oby drugi wyjazd do Rzeszowa w tym sezonie zakończył się tak jak pierwszy.

Wisła Kraków po raz drugi w tej rundzie jedzie do Rzeszowa, na ten sam zresztą stadion, bo obie ekipy ze stolicy Podkarpacia grają przy ul. Hetmańskiej 69. Jak pamiętamy mecz z Resovią wygraliśmy dość gładko, a piękną bramkę strzelił Michał Żyro.

Teraz – jak wynika z tabeli – gramy z rywalem nieco bardziej wymagającym. Stal Rzeszów na własnym stadionie ma bilans identyczny jak… Wisła Kraków (3-1-1). Dodajmy, że ten jedyny przegramy mecz to było spotkanie z Ruchem Chorzów a wynik brzmiał 3-2. Jednym słowem w Rzeszowie łatwo nie będzie. Po dwóch porażkach z rzędu Wiślacy naprawdę powinni się już zrehabilitować szczególnie, że Ruch Chorzów wygrał piątkowy mecz i ma już pięć punktów przewagi nad nami.

Wiktor Szywacz rozgrywa

Trener Jerzy Brzeczek nie może skorzystać z z usług Jakuba Błaszczykowskiego, Zdenka Ondráška, Alana Urygi, Michaëla Pereiry i Josepha Colleya (kontuzje) oraz Luisa Fernándeza i Kacpra Dudy (kartki).

My stawiamy w tej sytuacji na Wiktora Szywacza w roli rozgrywającego. W obronie obok Igora Łasickiego wybraliśmy natomiast Borisa Moltenisa, bo chcemy zobaczyć go w akcji. Chcemy też w końcu choćby na ławce zobaczyć Dora Hugiego, bo doprawdy nie ma już powodu by Izraelczyka trzymać na dystans z boiskiem.

Nasz skład Wisły Kraków na mecz ze Stalą Rzeszów

Ostatecznie nasz skład Wisły Kraków na mecz ze Stalą Rzeszów wygląda następująco:

Mikołaj Biegański (M) – Krystian Wachowaiak (M), Boris Moltenis, Igor Łasicki (K), Bartosz Jaroch –  Patryk Plewka, Vullnet Basha, Wiktor Szywacz (M), Michał Żyro, Mateusz MłyńskiÁngel Rodado.

Gdzie oglądać mecz Wisły Kraków ze Stalą Rzeszów?

Mecz Wisły Kraków ze Stalą Rzeszów 10 września 2022 roku można obejrzeć na antenie Polsat Sport Extra. Wstęp do meczu rozpoczyna się o godzinie 17.20. W Internecie mecz można obejrzeć na stronie Polsatboxgo.pl.

Czytaj też Wiślaku

Wiślackie Newsy
Wiślackie Newsy
Wisła Kraków - Ruch Chorzów 16.09.2022 fot. wislazkrakowa.pl
Zapisz się
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments