Stefan Savić fot. Krzysztof Porębski

Stefan Savić odchodzi z Wisły Kraków

Stefan Savić nie przedłuży wygasającego kontraktu z Wisłą Kraków.

Niedawno Jerzy Brzęczek informował, że Wisła Kraków przedstawiła Stefanowi Saviciowi propozycję nowego kontraktu. Roczna umowa zawierała opcję przedłużenia w razie awansu do Ekstraklasy. Zapewne – w związku z zaistniała sytuacją w klubie – propozycja opiewała na mniejszą kwotę.

Jak wynika z informacji portalu tvp.sport.pl po namyśle Stefan Savić zdecydował, że nie podpisze nowej umowy, co oznacza, iż od 1 lipca będzie wolnym zawodnikiem. Austriak prawdopodobnie zostanie w Polsce – zainteresowany jego usługami jest m.in. Śląsk Wrocław.

Chimeryczny to przymiotnik najbardziej pasujący do Stefana Savicia. Niedawno oceniliśmy Austriaka w takich oto słowach:

Bardzo chcielibyśmy w Wiśle Kraków Stefan Savicia, który od 13 marca 2022 roku podczas 535 minut gry strzelił 3 gole i zaliczył 3 asysty (czyli w każdym meczu strzelał lub asystował) . Bardzo nie chcielibyśmy w Wiśle Kraków Stefana Savicia, który podczas wcześniejszych 2766 minut na boisku zdobył 2 gole i zaliczył 5 asyst.

Jak wszyscy pamiętamy Stefan Savić zagrał kilka bardzo przyzwoitych spotkań w barwach Wisły Kraków. Niestety zagrał też kilka bardzo słabych, a większość była po prostu – bezbarwna. Z pewnością więcej razy Stefan Savić kibiców Wisły Kraków zirytował swoimi zagraniami niż ich zachwycił.

Czy przykro nam, że Stefan Savić odrzucił ofertę Wisły Kraków? Tylko troszkę.

29
Stefan Savić odchodzi z Wisły Kraków

Czytaj też Wiślaku

Wiślackie Newsy
Adam Mickiewicz fot. Krzysztof Porębski
TransferyWiślackie Newsy
Wisła Kraków - Stal Mielec 2-0 fot. Wisła Kraków
Zapisz się
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments